کد خبر : 208868
تاریخ انتشار : پنجشنبه 9 فروردین 1403 - 11:33

۸ مورد از خنده‌دارترین فیلم‌های ملیسا مک‌کارتی یک کمدین فوق‌العاده با استعداد

۸ مورد از خنده‌دارترین فیلم‌های ملیسا مک‌کارتی یک کمدین فوق‌العاده با استعداد

  به گزارش downloadfiilm.com و به نقل از برخورد دهنده ملیسا مک کارتی استعداد فوق العاده ای دارد و شواهدی که ثابت می کند او یک جنگجو نیست هنوز ثابت نشده است. در حرفه متنوع خود، او هر پروژه ای را به اندازه کافی هوشمندانه ارتقا داده است که او را نیز شامل شود. در

 

به گزارش downloadfiilm.com و به نقل از برخورد دهنده ملیسا مک کارتی استعداد فوق العاده ای دارد و شواهدی که ثابت می کند او یک جنگجو نیست هنوز ثابت نشده است. در حرفه متنوع خود، او هر پروژه ای را به اندازه کافی هوشمندانه ارتقا داده است که او را نیز شامل شود. در دهه ۹۰، مک کارتی بر روی دختران گیلمور کار کرد و پس از آن سریال کمدی مایک و مولی، تحسین منتقدان و جایزه امی پرایم تایم را به دست آورد. او در ادامه اجرای زنده شنبه شب را بر عهده گرفت و جایزه امی دیگر را برای بازیگر مهمان برجسته در یک سریال کمدی دریافت کرد.

ارتباط مک کارتی با یک پروژه برای فروش بلیط بدون توجه به ژانر یا فرض کافی است. علاوه بر این، زمان‌بندی کمدی و مهارت‌های بداهه نوازی او باید مطالعه و آموزش داده شود: ظرفیت غیرقابل درک او برای غنی‌سازی تجربیات سینمایی و تلویزیونی شگفت‌انگیز است. او می نویسد، کارگردانی می کند، و گرما و خنده را فراهم می کند، که باید با جوایز نیز شناخته شود. در اینجا هشت نمونه از برتری کمدی در کاتالوگ مک کارتی آورده شده است:

 

۸- خیابان وینسنت (۲۰۱۴) 

کارگردان: تئودور ملفی

وینسنت مک کنا (بیل موری) کهنه سرباز سابق بازنشسته ویتنام، دوستی بعید برای پسر جوانی به نام الیور (جیدن لیبرهر)، همسایه جدیدش می شود. وینسنت بدون اینکه مادر مجرد شاغل الیور، مگی برونشتاین (مک کارتی) از او مطلع باشد، با بردن او به کافه ها و پیست مسابقه، با الیور پیوند برقرار می کند. اگرچه درس های زندگی وینسنت نامناسب است، الیور از برخی از آموزه های او سود می برد. برعکس، وینسنت متوجه می‌شود که علیرغم هر تلاشی برای جدا کردن خود از دنیا، ویژگی‌های قابل جبران و افرادی دارد که به او اهمیت می‌دهند.

قبل از بازی دراماتیک او و نامزد جایزه اسکار در فیلم آیا هرگز مرا ببخش؟ در سال ۲۰۱۸، حضور مک کارتی روی پرده به طور کلی کمدی بود. در سنت وینسنت، شواهدی از محدوده بازیگری زن از طریق شخصیت او، مگی، آشکار می شود. همراه با چرخش جدی موری در نقش وینسنت، این زوج کمدین اجراهای ظریف تری را ارائه می دهند و به طور دوره ای نت هایی از کنایه را در کنسرت با زبان بدن ظریف القا می کنند. داکا (نائومی واتس)، رقصنده عجیب و غریب روسی/«بانوی شب» مسئول تک‌لاینرهایی است که معمولاً برای مک کارتی رزرو می‌شود. منتقدان و تماشاگران فیلم را پذیرفتند و مک کارتی را برای اجرای متفکرانه و چند لایه‌اش تشویق کردند.

 

۷- «شکارچیان ارواح» (۲۰۱۶)

کارگردان: پل فیگ

دکتر ابی یتس (مک کارتی) و دکتر ارین گیلبرت (کریستن ویگ) بهترین دوستان و محققان ماوراء الطبیعه هستند که در دوران نوجوانی کتابی را به نگارش درآوردند که تجربیات خود را شرح داده است. اکنون ارین که از هم جدا شده است، متوجه می شود که ابی کتاب آنها را منتشر کرده است و می ترسد اگر تمایلات ماوراء الطبیعه گذشته او کشف شود، موقعیت خود را در دانشگاه کلمبیا از دست بدهد. ارین ابی و شریک جدیدش، دکتر جیلیان “هولتز” هولتزمن (کیت مک کینون) را در تحقیق در مورد عمارت جن زده آلدریج همراهی می کند. ارین با غول ساکن عمارت آشنا می شود و اعتقاد خود را به ماوراء طبیعی باز می گرداند. این سه نفر یک کارمند ترمینال متروی نیویورک به نام پتی تولان (لزلی جونز) را اضافه کردند و گروه شکارچیان ارواح را تشکیل دادند تا منهتن را از شر جمعیت رو به رشد اشباح شبح آور خلاص کنند.

ریبوت سال ۲۰۱۶ فیلم کلاسیک ۱۹۸۴ توسط ایوان رایتمن قبل از اکران مورد نفرین قرار گرفت. طرفداران فیلم اصلی محبوب تلاش برای اختراع مجدد یکی از محبوب ترین فیلم های تاریخ سینما را محکوم کردند اما همچنین علیه بازیگران زن به شورش پرداختند. صرف نظر از اختلاف نظر انتقادی، استعداد بازیگران فیلم غیرقابل انکار است. فارغ التحصیل خنده دار شنبه شب زنده و مک کارتی، ثابت کردند که پولی برای خرج کردن در اینجا دارند (نگاه کنید به جولیا رابرتز در زن زیبا). تماشاگران حاضر شدند تا از خدمه جدید شکار ارواح حمایت کنند و طرفداران مک کارتی که صبورانه منتظر دیدار مجدد مک کارتی/ویگ بودند، خوشحال شدند. Ghostbusters یک بازسازی نبود. این یک فصل جدید در فرنچایز و فرصتی برای نمایندگی ضروری برای رشد بود و مک کارتی و شرکت ارائه کردند.

 

۶- The Hangover III 2013

کارگردان: تاد فیلیپس

پس از دومین قسمت از سری فیلم‌های خماری، تماشاگران همچنان ایستاده بودند، بنابراین کارگردان تاد فیلیپس با پخش فیلم The Hangover III، دور دیگری از هرزگی بی‌ملاحظه را دستور داد. “گرگ” فیل (بردلی کوپر)، استو (اد هلمز)، آلن (زک گالیفیاناکیس) و داگ (جاستین بارتا) و همچنین لزلی چاو (کن جونگ) و هدر گراهام در نقش جید بازمی گردند. پس از یک حادثه ناگوار با یک زرافه و یک پل روگذر بزرگراه، آلن موافقت می کند که خود را به یک مرکز تحویل دهد – فقط اگر گله گرگ محبوبش او را همراهی کند. با این حال، آقای چاو دوباره ضربه می زند، و گروه درگیر یک دزدی طلا می شود که به باج تبدیل شده است که شامل رویدادهای قبلی لاس وگاس و بانکوک می شود.

اولین فیلم از این سه گانه، خماری، یک فیلم فوق العاده بود که از کوپر و کمدین های جئونگ و گالیفیاناکیس، ستاره ها و نام های معروفی را به همراه داشت. موفقیت آن و عاقبت آن کمدی بود، جایی که سومین تکرار، The Hangover III، بیشتر خنده ها را با اکشن عوض کرد. نتیجه در درجه اول نقدهای منفی و فروش غیر قابل توجه باکس آفیس بود. یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌ها مربوط به حضور مک کارتی در نقش کاسی، زنی بود که در یک مغازه گروفروشی وگاس کار می‌کرد. پس از ملاقات با کیسی، آلن کتک خورده و برمی گردد تا در یکی از خنده دارترین صحنه های فیلم از او بخواهد. علی‌رغم پاسخ‌های انتقادی بی‌رحمانه فیلم و تایید تاسف بار ۳۰% از طرف Rotten Tomatoes، طرفداران مک کارتی The Hangover III را به یاد می‌آورند که مشتاق خرید چیزی بودند که او می‌فروخت.

 

۵- تامی (۲۰۱۴)

کارگردان: بن فالکون

تامی در راه کار خود در رستوران فست فود، با ماشین کتک خورده‌اش به آهو برخورد می‌کند و در نتیجه کارش به پایان می‌رسد. بعد، او به خانه برمی گردد تا متوجه شود شوهرش با همسایه آنها رابطه نامشروع دارد. تامی عصبانی شده نزد مادرش (آلیسون جنی) می رود و برنامه های خود را برای بازدید از آبشار نیاگرا اعلام می کند. پرل، مادربزرگ تامی (سوزان ساراندون)، که او نیز با مادر تامی زندگی می‌کند، مقدار زیادی پول به نوه‌اش آویزان می‌کند تا اجازه دهد او بیاید. این زوج برای به یاد آوردن، یک سفر جاده ای را آغاز می کنند، از طریق دزدی، دستگیری و خاموشی مستی. چیزی که به عنوان یک فرار تکانشی از زندگی آنها شروع می شود، به ترتیب آنها را متحول می کند.

تامی اولین فیلم از چندین فیلم است که توسط بازیگر/کارگردان بن فالکون، شوهر مک کارتی کارگردانی شده است. شیمی این زوج مقابل دوربین و مبارزات کمدی در بسیاری از فیلم‌هایی که مک کارتی در آن نقش آفرینی می‌کنند، تماشاگران را به وجد آورده است، اما همکاری نویسنده و کارگردان آن‌ها هنوز مورد توجه منتقدان قرار نگرفته است. با این حال، طرفداران این بازیگر می توانند انتظار داشته باشند که در Tammy با کمک یک گروه شوخ طبعی با کمک خلبانان ساراندون، کتی بیتس و گری کول به عنوان علاقه عشق پرل، خنده پیدا کنند. مک کارتی و ساراندون کاملاً به هم افزایی که مک کارتی و همبازی های قبلی اش دست یافته بودند، نمی رسند، اما سرگرمی سرگرم کننده ای را ارائه می دهند که ارزش تماشا را دارد.

 

۴- «این ۴۰ است» (۲۰۱۲)

کارگردان: جاد آپاتو

پیت (پل راد) و دبی (لزلی مان)، والدین خنده‌داری که برای اولین بار در فیلم «تقوع» ساخته جاد آپاتو در سال ۲۰۰۷ ظاهر شدند، هر دو با فرا رسیدن تولد ۴۰ سالگی خود از هم جدا می‌شوند. پیت بدهی قابل توجهی را که با هزینه های بیهوده و با قرض دادن مستمر مبالغ پول به پدرش (آلبرت بروکس) به دست آمده را پنهان می کند. دبی غذای پیت را کنترل می کند اما وقتی کسی به او نگاه نمی کند مخفیانه سیگار می کشد. در همین حال، پیت هیچ قرارداد جدیدی را با شرکت ضبط خود امضا نکرده است و دبی متوجه می شود که باردار است، که او نیز پنهان می کند. در نهایت، این زن و شوهر در این کمدی قابل ربط جهانی، بار خود را با اسرار مربوطه خود رها می کنند.

مانند Knocked Up، This is 40 افرادی را به تصویر می کشد که در ابتدا تمایلی به بزرگ شدن و پذیرش واقعیت فعلی خود ندارند. کل فیلم (طولانی) ارزش وقت گذاشتن را دارد و برخی از صحنه های هیستریک غیرقابل انکار به مک کارتی نسبت داده شده است. او نقش کاترین را بازی می‌کند، مادر کودکی که دبی برای قلدری دخترش فریاد می‌زند. پیت و دبی با کاترین برخوردهای طنز آمیزی دارند (“تو نوک سینه ام را لمس کردی!”) که در کنفرانس حماسی والدین با مدیر مدرسه به اوج خود رسید. در این تایراد بداهه نمادین مک کارتی، او جملاتی از جمله “من می‌خواهم به پاهایم بلند شوم و با چاقو به پاهایم بزنم و با استخوان پایم به هر دوی شما لگد بزنم” را ارائه می‌دهد که به طرز آشوبگرانه‌ای به پیت و دبی کارگردانی شده است. به عنوان یک امتیاز، یک نسخه توسعه یافته از حذف مک کارتی در کنفرانس والدین در طول تیتراژ پایانی فیلم آشکار می شود.

 

۳- “گرما” (۲۰۱۳)

کارگردان: پل فیگ

کارآگاه شانون مولینز (مک کارتی) و مامور ویژه سارا اشبرن (ساندرا بولاک) شرکای بعید هستند که برای دستگیری رئیس یک سازمان جنایتکار در بوستون تلاش می کنند. مولینز در روش های خود غیر متعارف است، اغلب بر اساس انگیزه عمل می کند، در حالی که اشبرن یک پیرو قاعده سخت زخمی است. این جفت یک شب پس از یک شب در یک بار که با کمک نوشیدنی‌های فراوان بزرگسالان، می‌رقصند، با مشتریان مست معاشقه می‌کنند و به روی یکدیگر باز می‌شوند، پیوند می‌خورند. مولینز و اشبرن که به طور مستقل در بین همتایان خود دوست ندارند، اتحادی را تشکیل می دهند که بر پایه دوستی و اعتماد به خنده دارترین فیلم پلیسی زن ساخته شده است.

Heat ممکن است از فرمول عمومی دشمن به دوستان پیروی کند، اما هیچ چیز عادی در مورد شیمی بین مک کارتی و بولاک وجود نداشت. بسیاری از منتقدان در ارزیابی های ناامیدکننده و غیرمنصفانه از فیلم، ایده یک کمدی جنایی به رهبری زنان را که با تفنگ به راه انداخته اند، تحقیر کردند. صرف نظر از جنسیت، طنز طنز است، و The Heat با خنده در هر صحنه، انتقادات منفی را به آتش می کشد. هر دو بازیگر نقش‌آفرینی زیادی در کمدی فیزیکی با جنبه‌های آسیب‌پذیری و نتایج رضایت‌بخش داشتند. این دو، علاوه بر بازیگران مکمل عالی، باعث شدند که The Heat علیرغم درجه سختی دستیابی به کمدی موفق، بی دردسر به نظر برسد. مک کارتی با دهان ناپاک و محافظت شده از دت. Mullins باید برای هر طرفدار بازیگر برجسته مورد نیاز باشد.

 

۲- “جاسوس” (۲۰۱۵)

کارگردان: پل فیگ

سوزان کوپر (مک کارتی) یک مامور سیا است که پشت میز به عنوان یک گوشی از راه دور برای مامور میدانی بردلی فاین (جود لا) کار می کند. یک تکلیف مربوط به یک دستگاه هسته‌ای قابل حمل به اشتباه می‌افتد، می‌ترسند فین مرده باشد و کوپر بی‌تجربه میزش را برای تحقیق رها می‌کند. او در این زمینه توسط یک شریک بی میل و بیش از حد غیرتمند (جیسون استاتهام)، از راه دور توسط دوست و همکار نانسی (میراندا هارت)، و توسط یک رئیس مشکوک، الین کراکر (آلیسون جنی) راهنمایی می شود. کوپر در لباس یک توریست گربه دوست به رم می رسد اما به سرعت به حلقه درونی تروریست روسی راینا بویانوف (رز بیرن)، زنی که مظنون به قتل مامور فاین است، نفوذ می کند. این دو زن در یک نمونه کاملاً شکل‌گرفته از یک کمدی اکشن خوش‌ساخت با یکدیگر جدا می‌شوند، تبانی می‌کنند و توهین می‌کنند.

بیرن و مک کارتی دوباره با هم متحد می شوند و جهان را برای حداقل دو ساعت و ده دقیقه به مکانی پر از جنب و جوش تبدیل می کنند. با این حال، خنده‌ها با این دو شروع نشد و به پایان نرسید، زیرا جانی، هارت، و به‌ویژه استاتهام قهقهه‌های حمایتی بیشتری را ارائه کردند که ارزش اقامت داشت. منتقدان جاسوس را دوست داشتند، از جمله راجر ایبرت و راتن تومیتوز، که به این فیلم امتیاز تازه ۹۵ درصدی دادند. از نظر تجاری نیز موفقیت آمیز بود و بیش از ۲۳۵ میلیون دلار در سراسر جهان در مقابل بودجه ۶۵ میلیون دلاری به دست آورد. جاسوس یکی از طرفداران مورد علاقه مک کارتی است که از زمان اکرانش محبوب تر شده است و آن را به یکی از قابل تماشاترین و موفق ترین فیلم های او تبدیل کرده است. دعوای هواپیمای میانی و حمله لفظی بین مک کارتی و بایرن به تنهایی ارزش یک اشتراک مکس را دارد.

 

۱- “ساقدوش ها” (۲۰۱۱)

کارگردان: پل فیگ

آنی (کریستن ویگ) و لیلیان (مایا رودولف) برای همیشه بهترین دوستان بودند. نامزدی و عروسی آینده لیلیان با وادار کردن آنی به اشتراک گذاشتن لیلیان و ایجاد فضا برای دوستان جدید، استحکام پیوند آنها را تهدید می کند. برای ناراحتی آنی، ساقدوش های لیلیان در طول برنامه ریزی عروسی دور هم جمع می شوند و رقابت تلخی بین هلن (رز بیرن) و آنی شعله ور می شود. رقابت برای اثبات دوستی نهایی با لیلیان منجر به اعمال کوچک حسادت و خرابکاری می شود و آینده رابطه آنی با قدیمی ترین فرد مورد اعتمادش را به خطر می اندازد. مسمومیت غذایی، مسابقات اتومبیل رانی دریفت، و توهمات در ارتفاعات جز چند جزء یکی از خنده دارترین کمدی های دهه های اخیر هستند.

یکی از ایرادات مهلک جوایز اسکار ناتوانی مکرر آن در تشخیص شاهکارهای بزرگ در کمدی است. در حالی که ساقدوش‌ها نامزد بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای مک کارتی شدند، نامزدی برای بهترین فیلم به شدت غایب بود. ویگ به‌عنوان یکی از نویسندگان فیلم، هیچ ضربه‌ای به فیلمنامه زن‌محور وارد نکرد و تصویری صادقانه و لایه‌ای از همسران، مادران، و جزر و مد دوستی را به مخاطب ارائه کرد. این فیلم همه را شگفت زده کرد و با بودجه متوسط ۳۲ میلیون دلاری، ۳۰۶.۴ میلیون دلار در گیشه به دست آورد. مک کارتی سال‌ها قبل از فیلم به‌طور پیوسته کار می‌کرد، اما ساقدوش‌ها دعوت‌نامه‌های رسمی حضور او را برای تماشاگران در سراسر جهان ارسال کردند. مک کارتی با اجرای صحنه دزدی خود در نقش مگان صمیمی و سگ دوست، قلب بینندگان را تسخیر کرد، و من اینجا فقط دارم تف می کنم، اما «باشگاه مبارزه زنان» می تواند یک چیز باشد. 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی و مزایای آن

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح